Sylvester Stallone si hodlá postavit barák v Bulharsku!

13.10.2013

Americký herec a režisér si údajně  koupil pozemek v bulharském černomořském letovisku Sozopol a chce se tam usadit! Sylvester Stallone si podle tamních médií tuto oblast zamiloval v roce 2011, kdy zde natáčel akční film Expendables: Postradatelní 2.

Sylvester Stallone
Zdroj: Gage Skidmore, wikipedia.org


Sylvester Stallone (67) si vybral více než hektarovou parcelu v luxusní čtvrti Budžaka, za kterou prý už koncem srpna zaplatil milion eur, což je zhruba 25,5 milionu korun. Herec hodlá na pozemku postavit třípatrový dům, jenž by měl mít rozlohu kolem 1300 metrů čtverečních.

Starobylé město Sozopol (ve starověku známé jako Apollonia) je významné černomořské turistické středisko, jenž je součástí Burgasské oblasti a jehož populace čítá přibližně 5000 obyvatel.

Čtěte také

Slavný akční hrdina rozhodně nebude na svém bulharském letní sídle šetřit, neboť plánuje na střeše domu vybudovat heliport (zřejmě nechce létat bulharskými aerolinkami!) a navíc chce najmout tucet bodyguardů na hlídání domu.

Sylvester Stallone před dvěma lety při natáčení svého opusu Expendables 2 utratil v balkánské zemi hromadu peněz. Mimochodem, železniční most, který tam byl postaven přes řeku Osam pro potřeby natáčení, po skončení filmování zůstal na místě a slouží jako součást železniční sítě.

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Sylvester Stallone

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, herci, zahraniční herci, Sylvester Stallone video, youtube video, američtí herci, youtube com, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, Sylvester Stallone foto, Sylvester Stallone fotky, Sylvester Stallone natáčení filmu, Sylvester Stallone akční film, Sylvester Stallone stvaba vily, Sylvester Stallone koupě pozemku, Sylvester Stallone luxusní dům, Sylvester Stallone luxusní vila, Sylvester Stallone Bulharsko
TOPlist