Sylvester Stallone naznačuje další Expendables

19.01.2018

Přestože se Expendables: Postradatelným v kinech dařilo velmi dobře a každý z filmů série vydělal velký balík peněz, natáčení čtvrtého dílu se neustále odsouvalo. Poslední, v pořadí třetí díl, vyšel před třemi lety a od té doby se na povrch dostalo minimum informací o tom, jestli čtvrté pokračování vůbec vznikne. Teď však ticho prolomil sám Sylvester Stallone (71), představitel hlavní role, režisér prvního dílu a scénárista celé série.

Sylvester Stallone

Na svém Instagramu totiž sdílel následující fotografii s popiskem: „Když už jste si mysleli, že je venku bezpečno… Tak přicházejí zpět!“

To samozřejmě neznamená stoprocentní jistotu, že se čtvrtí Expendables v nejbližší době ukážou. Je to však první větší informace, která v průběhu téměř devíti měsíců relativního ticha na téma oblíbené série s veterány „osmdesátkových akčňáků“ padla. Stallone totiž před devíti měsíci od produkce čtvrtých Postradatelných odešel a zdálo se tak, že je film odsouzen k zániku. „Sly“ se totiž údajně se studiem, které za Expendables stojí, nepohodl na spoustě stěžejních věcí včetně přístupu ke scénáři, volbě režiséra, a mnoha dalších.

Nyní se však zdá, že si představitel Rockyho situaci přeci jen rozmyslel a na čtvrtém díle se nakonec podílet bude. Byla by přeci jen škoda přijít o tuto sérii plnou vysloužilých akčních hrdinů jako je právě Stallone nebo Arnold Schwarzenegger (70), Dolph Lundgren (60), Bruce Willis (62) a mnoho dalších.

V nejbližší době by snad měly přijít i nějaké oficiálnější informace. Jakmile se tak stane, budeme vás o nich určitě informovat! 

 

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Sylvester Stallone

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
americké celebrity, američtí herci, Expendables, akční filmy, svalovci, Sylvester Stallone filmy, akční hrdinové, Expendables 4, Sylvester Stallone instagram, Sylvester Stallone vyhlášení, Sylvester Stallone Expendalbes, legendy akčního filmu
TOPlist