Sylvester Stallone natočí Expendables 2 a bude lámat vazy!

06.01.2011

Akční thriller The Expendables se dočká pokračování opět v režii Sylvestera Stalloneho! Ve dvojce by se měla objevit i belgická hvězda béčkových filmů Jean-Claude Van Damme.


Sylvester Stallone bude režírovat dvojku!
Foto: wikipedia.org

Švédský herec akčních filmů Dolph Lundgren (53) prozradil, že Sylvester Stallone plánuje natočit pokračování úspěšného projektu The Expendables: Postradatelní. Snímek měl premiéru v roce 2010 a byl jakousi poctu akčnímu žánru osmdesátých let. Ocenila jej nejen kritika, ale také diváci a film vydělal asi 250 miliónů dolarů.

Ve pokračování se samozřejmě znovu objeví staří akční veteráni Micky Roure, Bruce Willis, Jet Li, Jason Statham a Randy Couture a nově také Jean-Claude Van Damme, který by měl hrát záporáka, kterému Dolph Lundgren zlomí vaz. Tak to tu ještě nebylo! Všichni slavní svalovci z akčňáků osmdesátých let byli totiž zvyklí na to, že ve svých snímcích hráli prim a nikdy neumřeli.The Expendables 2 by se mělo začít točit v roce 2012 a tisk spekuluje, že by mohl být do dvojky angažován i Charlie Sheen (známý spíše z akční parodie Žhavé výstřely) a neomylný Chuck Norris, terč mnoha absurdních vtipů.

Není však pravděpodobné, že by se v pokračování mihnul ve větší roli právě končící kalifornský guvernér a skutečná hvězda Arnold Schwarzenegger. Tak zlomte vaz, pánové!

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Gary Daniels, Mickey Rourke, Steve Austin, Eric Roberts, Giselle Itié, Dolph Lundgren, Jet Li, David Zayas, Terry Crews, Charisma Carpenter, Jason Statham, Sylvester Stallone

Interpreti:
The Expendables

Kategorie:
Celebrity, Filmy, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, herci, zahraniční herci, Sylvester Stallone, Sylvester Stallone video, youtube video, američtí herci, youtube com, Jean Claude van Damme, belgičtí herci, švédští herci, Sylvester Stallone foto, Sylvester Stallone photo, Expendables, Postradatelní, Expendables video, Postradatelní video, Expendables trailer, Postradatelní trailer, Expendables film, Postradatelní film, Expendables 2, Postradatelní 2, Expendables pokračování, Postradatelní pokračování, Randy Couture, Sylvester Stallone film, Sylvester Stallone režie, Sylvester Stallone snímek, Jean Claude Van Damme role, Jean Claude Van Damme film, Jean Claude Van Damme návrat, Jean Claude Van Damme comeback
TOPlist