"Svůdník žen" Jan Plouhar nastupuje do seriálu Ulice!

15.02.2011

V oblíbeném seriálu TV Nova Ulice se objeví nová postava - učitel v podání herce Jana Plouhara. Ale pozor!Jeho Petr Peterka je odborným asistentem na katedře výtvarné výchovy a vyhlášeným milovníkem!


Jan Plouhar
Foto: TV Nova

Podle scénáře se třicátník Petr alias Jan Plouhar, který rád tráví čas mezi mladými studenty, se sblíží s celou partou kolem Terezy Jordánové, kterou hraje Patricie Solaříková. Tereza bude Petrem doslova uchvácená, jenže přítel Vojta její nadšení z nového učitele sdílet nebude.

Nejhorší je, že v ateliéru, v němž Petr Peterka fotí a maluje, zkrátka občas i nějaká studentka přespí ... Bude jednou z těch studentek i Tereza? Diváci budou moci pohnuté osudy hlavních představitelů seriálu Ulice sledovat již od zítra na TV Nova.

Herec Jan Plouhar (29) vystudoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě a působil v Moravském divadle v Olomouci, v ostravském Divadle Petra Bezruče a v pražském Divadle Rokoko. Nyní účinkuje v Činoherním studiu v Ústí nad Labem. Širší veřejnost jej může znát z titulní role v dramatu Zatracení a z komedi Brak.

Fandím
19 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Patricie Solaříková, Jan Plouhar

Filmy:
Ulice, Brak

Kategorie:
Celebrity, Televize, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, seriály, herci, čeští herci, TV Nova, české seriály, televizní seriál, televizní seriály, Ulice TV Nova, Ulice seriál, Jan Plouhar foto, Jan Plouhar photo, Jan Plouhar Ulice, Jan Plouhar seriál, Jan Plouhar hraní, Jan Plouhar role, Jan Plouhar TV Nova, Jan Plouhar Nova, Jan Plouhar nekonečný seriál, Jan Plouhar Petr Peterka, Petr Peterka, Zatracení, Tereza Jordánová
TOPlist