Svatá čtveřice: Jemně nemravná milostná komedie!

20.08.2012

Nudíte se v posteli? Inspiraci můžete načerpat u nové české komedie z prostředí karibského ostrova! Režisér Jan Hřebejk a scenárista Michal Viewegh společně stvořili příběh o dvou párech, které se rozhodly vyřešit ubíjející stereotyp manželské erotiky poměrně originálním způsobem.

svata
Foto: Bontonfilm

Kolegové elektrikáři - Ondra (Hynek Čermák) a Vítek (Jiří Langmajer) jsou kamarádi a navíc sousedi z dvojdomku, ve kterém oni a jejich rodiny žijí v naprosté harmonii. Jejich manželky Dita (Viktorie Čermáková) a Marie (Marika Procházková) se mají rády, a také Ondrovi dospívající synové chodí s Vítkovými dospívajícími dcerami.

Prostě všeobjímající idyla, kterou narušuje jediná věc - postelová nuda. Jednoho dne však dostanou pánové nabídku na exotickou „brigádu“ na karibském ostrově, kde hurikán poničil elektrické vedení. A právě v exotickém ráji se v jejich hlavách zrodí plán, po kterém už jejich sexuální život nebude nikdy stejný ...

Režisér Jan Hřebejk, který je trojnásobným držitelem Českého lva za režii (Šakalí léta, Musíme si pomáhat a Horem pádem), naposledy uvedl do kin závažná dramata Kawasakiho růže (2009) a Nevinnost (2010), která získala po dvou soškách od ČFTA.

Není tedy divu, že si chtěl tvůrce odpočinout a nyní natočil "jemně nemravnou komedii". Autor scénáře - spisovatel Michal Viewegh napsal k filmu Svatá čtveřice svůj úplně první původní scénář. Všechny předchozí filmy, k nimž vytvořil scénář, totiž tvořil podle vlastních knižních předloh.

Soudě podle traileru tedy půjde opět o rodinný příběh (na něž je Jan Hřebejk expertem), v němž však bude hlavní roli hrát živočišný sex ... Předpokládejme, že jeden z našich nejlepších režisérů posílá do kin i přes lechtivé téma vkusně natočený film, který budou opět zdobit perfektní herecké výkony hlavních představitelů!

Česká komedie Svatá čtveřice má v kinech premiéru 23. srpna 2012.

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Jiří Langmajer, Jan Hřebejk, Marika Procházková, Jana Gýrová, Hynek Čermák, Luděk Munzar

Filmy:
Svatá čtveřice

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české filmy, české herečky, herci, čeští herci, čeští režiséři, režiséři, český film, české komedie, Jan Hřebejk režie, Jan Hřebejk film, česká komedie, Svatá čtveřice foto, Svatá čtveřice fotky, Svatá čtveřice trailer, Svatá čtveřice film, Svatá čtveřice premiéra, Svatá čtveřice ukázka, Svatá čtveřice komedie, Jan Hřebejk Svatá čtveřice, Svatá čtveřice video, Jan Hřebejk komedie
TOPlist