Švagrová britského prince a nositelka hvězdného pozadí Pippa Middleton je opět volná

13.10.2015

Záběry, jak nesla vlečku své sestře ve svatební den, Pippu Middleton (32) katapultovaly mezi celebrity. Nyní je pohledná Pippa opět volná, neboť se rozešla s dlouholetým přítelem. Kdopak ji uloví?

Pippa Middleton
Zdroj: Profimedia.cz

Krátce po svatbě se spekulovalo o tom, že to dá dohromady s druhým princem Harrym, leč nestalo se tak a Pippa na několik let tvořila pár s Nico Jacksonem, švýcarským bankéřem. Dvaatřicetiletá Pippa se s o pět let starším přítelem ale viděla prý velmi zřídka, a tak vztah zašel na úbytě… Prý zůstávají těmi nejlepšími přáteli.

Pippa ale zřejmě příliš nesmutní, vztah prostě vyšuměl, a tak nedávno vyrazila do víru velkoměsta se svými dvěma bývalými milenci. I s těmi si prý po celou dobu udržuje velmi dobré přátelství. Že by právě to byl ten pravý důvod rozchodu…? 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Pippa Middleton

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
britské celebrity, britské krásky, anglické celebrity, královská rodina, britská královská rodina, Pippa Middleton foto, Pippa Middleton přítel, Pippa Middleton sexy, britský bulvár, Pippa Middleton svobodná, Pippa Middleton fotografie, Pippa Middleton sexy foto, Pippa Middleton sexy fotky, Pippa Middleton sestra
TOPlist