Susan Sarandon má vražedný výstřih i na prahu sedmdesátky

02.02.2016

Jak to proboha dělá? Herečka Susan Sarandon oslaví tento rok sedmdesátku, ale její vzhled je perfektní! Dokonce se může pochlubit přímo vražedným výstřihem!

Susan Sarandon
Zdroj: Profimedia.cz

Přitom na rozdíl od celé řady kolegyň nevypadá, že by její rysy ztuhly kvůli botoxovým injekcím, kterými se skoro každý udržuje mladý. Susan má stále velmi mladistvý vzhled a působí naprosto přirozeně.

Na nedávném udílení filmových cen v Los Angeles vypadala Susan naprosto úchvatně. Pod bílý smoking si vzala dokonce jen černou podprsenku, což rozhodně nevypadalo nějak lascivně, nebo nepřiměřeně jejímu věku.

A na Twitteru se začali všichni podivovat, zda snad Susan vypila elixír mládí? Susanina výstřihu si všimla i KateWinslet, která z něj nemohla odtrhnout oči a dokonce na jedné fotce nevydržela a prostě si musela sáhnout! 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Susan Sarandon

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
americké herečky, prsa, zahraniční herečky, Susan Sarandon sexy, Kate Winslet sexy, Susan Sarandon výstřih, Susan Sarandon online, Susan Sarandon fotografie, Susan Sarandon dekolt, Susan Sarandon sexy foto, Susan Sarandon žhavé foto, Susan Sarandon Kate Winslet, Susan Sarandon prsa, Susan Sarandon ňadra, Susan Sarandon vzhled, Kate Winslet fotografie, Kate Winslet videa, Susan Sarandon videa, Susan Sarandon youtube
TOPlist