Superstar Vlasta Horváth se stal poprvé otcem!

16.03.2011

Zpěvák Vlasta Horváth (33) se včera konečně dočkal. Jeho manželka Markéta v pondělí v půl jedenácté večer porodila v benešovské porodnici dceru Lindu!


Vlasta Horváth
Foto: vlastahorvath.cz

Vlasta Horváth, který byl po celou dobu porodu přítomen, se nechal slyšet, že to byl ten "nejzásadnější a nejemotivnější okamžik" jeho života. Zpěvák možná trochu přehání, ale je vcelku pochopitelné, že je ze svého prvního potomka prostě dojatý. Dcera Linda váží 4,5 kg a měří 50 cm.

Zpěvák se se svou dlouholetou přítelkyní Markétou oženil už 10. září 2005, ale Linda je teprve jejich první dítě.


Vlasta už není sám!

Vlasta Horváth je ponejvíce známý tím, že se v červnu 2005 stal druhou českou SuperStar. Za svůj výkon ve finále tehdy získal drtivých 73% z celkového počtu 1 162 444 zaslaných hlasů. V tomtéž roce byl pak vyhlášen Objevem roku v divácké anketě Český slavík.

Celebrity:
Vlastimil Horváth

Filmy:
Česko hledá SuperStar, Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, zpěváci, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, Benešov, Vlasta Horváth, Vlasta Horváth foto, Vlasta Horváth photo, Vlasta Horváth father, Vlasta Horváth otec, Vlasta Horváth tatínek, Vlasta Horváth dcera Linda, Vlasta Horváth dcera, Vlasta Horváth daughter, Vlasta Horváth Benešov, Vlasta Horváth porod, Vlasta Horváth manželka, Vlasta Horváth partnerka, Vlasta Horváth manželka Markéta, manželka Markéta, dcera Linda, Vlasta Horváth Superstar, druhá Superstar, benešovská nemocnice
TOPlist