Sucker Punch: Filmařská exhibice na pomezí snu a reality!

01.04.2011

Americký snímek Sucker Punch nás zavede do podivného světa vyšinuté puberťačky! Epická akční fantasy režiséra Zacka Snydera se v USA setkala s velmi kontroverzním přijetím!


Foto: warnerbros.cz

Hlavní postavou je mladá dívka, jejíž snový svět jí poskytuje únik z temné reality. Nelimitovaná hranicemi času a prostoru může jít kamkoli si její mysl zamane. Jenže neuvěřitelná dobrodružství jaksi smazávají hranice mezi skutečností a fantazií, a to možná s možná tragickými následky ...

Pokud divák horuje pro vnadné (a spoře oděné) ženské hrdinky v minisukních, které pomocí různých zbraní likvidují draky, zombie-nacisty a ninja bojovníky, jde o film určený přesně pro tuto cílovou skupinu.Zack Snyder natočil takové perly posledních let jako Úsvit mrtvých, 300: Bitva u Thermopyl nebo Strážci - Watchmen. Jeho předposlední snímek - Legenda o sovích strážcích - však už vyvolal mnohem menší nadšení než u předchozích filmů a Sucker Punch jen potvrzuje, že tvůrce tak trochu zkouší diváky i kritiku, jak bude reagovat na jeho nejnovější postmoderní dílko.

Režisér film popisuje (samozřejmě s trochou nadsázky) jako „Alenka v říši divů se samopaly". Bude se však většině diváků líbit bizarní kombinace dekadentního muzikálu a přihlouplé videohry?

Akční fantasy thriller Sucker Punch je v českých kinech k vidění od 31. března.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Carla Gugino, Jamie Chung, Abbie Cornish, Emily Browning, Jena Malone, Jon Hamm, Zack Snyder, Scott Glenn, Oscar Isaac

Kategorie:
Filmy, Zahraniční celebrity, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Vanessa Anne Hudgens, Sucker Punch foto, Sucker Punch photo, Sucker Punch video, Sucker Punch trailer, Sucker Punch film, Sucker Punch movie, Sucker Punch premiéra, Sucker Punch snímek, Zack film Snyder, Zack Snyder movie, Zack Snyder Sucker Punch, Zack Snyder režie
TOPlist