Stříhali dohola malého chlapečka! Quentin Kokta dostal první sestřih a od Agáty!

05.03.2015

Malý Quentin Kokta již brzy oslaví druhé narozeniny a to je ten správný moment, kdy má dítě dostat svůj první sestřih. Ornella Koktová (22) ho svému synkovi dopřála v salónu Agáty Prachařové (29) a vše se obešlo bez řevu!

Ornella Štiková
Zdroj: Facebook

Agáta svému malému VIP zákazníkovi dopřála spoustu lahůdek, čokolád a lízátek. Malý Quentin proti stříhání tak kupodivu nic nenamítal, i když zkrotit dvouleté dítě je jinak dost obtížné. Ornella se také netají, že malý Kokta je pěkný lump a neposeda a že dá i dvaadvacetileté matce pěkně zabrat.

Sestřih získal malý Quentin s největší pravděpodobností od Agáty v rámci propagace zdarma, což Ornella jistě přivítala. Její manžel Pepa Kokta na tom není vůbec růžově, avšak Ornella nezlomně věří, že se opět dostane na finanční výsluní. Bohužel rodině nemohou pomoci ani Ornellini rodiče, kteří čelí obrovským dluhům.

Fandím
44 fanoušků
Nesnáším
23 antifanoušků
Celebrity:
Agáta Hanychová, Ornella Štiková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, fotky českých modelek, české modelky foto, české celebrity online, Agáta Prachařová foto, Agáta Prachařová kadeřnictví, Agáta Prachařová salon, Agáta Prachařová byznys, Agáta Prachařová podnikání, Quentin Kokta, Quentin Kokta stříhání, Quentin Kokta foto, Quentin Kokta kadeřnictví Agáta, Ornella Koktová foto, Ornella Koktová syn, Ornella Koktová manžel, Ornella Koktová rodina, Ornella Koktová dítě
TOPlist