Statečný Ondřej Sokol se kvůli charitě nechal pověsit!

01.11.2013

Herec a režisér pro kalendář Proměny 2014 focený pro Nadaci Archa Chantal doslova obětoval svůj život! Ondřej Sokol, jehož role v tarotovém kalendáři se jmenuje Viselec, byl autory-fotografy nekompromisně  pověšen za nohu na šibenici.

sokol
Ondřej Sokol jako Viselec
© Kalendář Proměny 2013, Petr Kurečka a Marek Škarpa, foto: Petr Kurečka, www.kalendarpromeny.cz

Ondřej Sokol (42) asi nejprve naivně počítal s tím, že jej Petr Kurečka a Marek Škarpa vyfotí vestoje a pak ho vzhůru nohama namontují na pozadí. Jenže morbidní autoři kalendáře si zakládají na tom, že to, co lidé vidí, je reálné. Čili žádné montáže, žádné podvody. Když má někdo viset za nohu, tak za ni visí!

Čtěte také

"Naštěstí Ondra bez zaváhání souhlasil, a tak jsme ho prostě jednoho dne pověsili s pomocí filmových kaskadérů na jednu hodinu na trám naší scény,“ popisují vznik jedné z nejnáročnějších fotografií autoři kalendáře Proměny a pokračují: „Kromě Ondry jsme měli na scéně velkého krkavce, krásné pozadí od Standy Sůvy, malíře pozadí, a originální popravčí sekeru a špalek."

sokol
Ondřej Sokol při focení ...
© Kalendář Proměny 2013, Pavel Hrubý, www.kalendarpromeny.cz

Fotografové kvůli bezpečnosti Ondřeje Sokola vytáhli na trám vždy na dvě minuty, rychle ho nafotili a pak ho museli spustit. Pečlivě si prý zjišťovali, jak dlouho člověk vydrží viset vzhůru nohama, než upadne do bezvědomí a umře ...

Čtěte také

Petr Kurečka a Marek Škarpa se zjevně informovali správně, protože Ondřej Sokol stále žije a bude ozdobou nového kalendáře Proměny 2014 Nadace Archa Chantal, jehož ústředním tématem je Tarot, a jehož křest proběhne již 6. listopadu.

Fandím
15 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Ondřej Sokol

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, herci, čeští herci, fotografové, čeští režiséři, režiséři, čeští fotografové, charitativní kalendář, Ondřej Sokol foto, Ondřej Sokol fotky, Proměny 2014, kalendář Proměny 2014, Ondřej Sokol charita, Ondřej Sokol šibenice, Ondřej Sokol Viselec, Ondřej Sokol oběšený, Ondřej Sokol pověšený, Ondřej Sokol Proměny 2014, Ondřej Sokol kalendář
TOPlist