StarDance vyhrála sympatická Maruška Doležalová

21.12.2015

Tak StarDance vyhlásila novou královnu a krále tanečního parketu. Stala se jí sympatická herečka Marie Doležalová (28) a neméně sympatický tanečník Marek Zelinka!

Marie Doležalová
Zdroj: Profimedia.cz

Finále se kromě ní účastnila ještě Jitka Schneiderová (42) s Marek Dadíkem, o které i porota prohlásila, že její výkony jsou vzácně vyrovnané jako u profesionální tanečnice. Dále do finále prošel komik a netanečník Lukáš Pavlásek (37).

Síla jeho fanoušků ho však na absolutní vrchol nedostala, skončil třetí. Avšak to je s jeho tanečním „uměním“ i tak s podivem. A nutno přiznat, že s trochou dobré vůle jsme na konci mohli u Lukáše jistý posun směrem k tanci a rytmu přece jenom pozorovat.

Kromě uhrančového paso doble a valčíku pak Marie předvedla freestyle, tedy tanec na volné téma a ten se jí a Markovi neobyčejně povedl. Variace na dva utíkavé úředníčky byla opravdu povedená, profesionální, ale i vtipná! A tak Maruška, jak herečce a blogerce nikdo jinak neřekne, je na trůně právem! 

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Marie Doležalová, Jitka Schneiderová, Lukáš Pavlásek

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české krásky, české herečky, české celebrity online, Marie Doležalová foto, Marie Doležalová online, Marie Doležalová fotografie, Lukáš Pavlásek StarDance, Jitka Schneiderová StarDance, Jitka Schneiderová tanec, Marie Doležalová StarDance, Marie Doležalová finále StarDance, Marie Doležalová sexy foto, Marie Doležalová žhavé foto, Marie Doležalová tanec, Marie Doležalová show, Jitka Schneiderová Česká televize
TOPlist