StarDance 4: Filip Sajler se zranil! Ohrozí to jeho tancování?

06.11.2010

Televizní kuchař Filip Sajler (31) si při tréninku natrhl úponový sval mezi kyčelním kloubem a páteří! Jeho účast v prvním vyřazovacím kole taneční show StarDance je tak ohrožena!


Filip Sajler a Veronika Šmiková
Foto: Česká televize

Jeden ze dvou moderátorů pořadu ČT Kluci v akci Filip Sajler má dvojitou smůlu. Jednak je od úvodního kola považován za největší "taneční dřevo" a když chce v další kolem dokázat, že tomu tak není, tak se zraní. Lékaři se jej snaží dávají dohromady, ale stále trpí bolestmi. Inu, tanec není hopsání kolem sporáku, Filipe!

Jeho partnerkou ve Stardance IV je profesionální tanečnice Veronika Šmiková, která má pro Filipovy nemotorné nohy velkou trpělivost. Tak snad se mladý kuchař dnes večer zmátoří a bude trsat jako John Travolta v Horrčce sobotní noci.

Taneční soutěž České televize Stardance IV aneb Když hvězdy tančí startuje každou sobotu od 20 hodin.

Filmy:
Kluci v akci

Kategorie:
Celebrity, Televize, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, televizní pořady, tanečnice, Česká Televize, moderátoři, čeští moderátoři, české tanečnice, kuchaři, čeští kuchaři, stardance, StarDance 4, když hvězdy tančí, taneční show, Stardance IV, Filip Sajler, Filip Sajler foto, Filip Sajler photo, Filip Sajler tanec, Filip Sajler stardance, Filip Sajler tancování, Filip Sajler zranění, Filip Sajler natržený sval, Filip Sajler dřevo, Filip Sajler dance, celebrty, televizní kuchaři, veronika šmiková, veronika šmiková foto, veronika šmiková photo, veronika šmiková sexy
TOPlist