Star Wars už brzo v kinech! Nový trailer ukázal také princeznu Leiu

23.10.2015

Na světě je další pouták na nový film série Star Wars, sedmou epizodu s názvem Síla se probouzí, a jak se zdá, bude vše tak, jak jsme čekali.

Harrison Ford
Zdroj: Georges Biard, wikipedia.org

Na to, že se další díl natáčí o více jak čtyřicet let později než díl první, vypadají i jeho původní aktéři  velmi dobře. V traileru můžeme zahlédnout Hana Solo alias Harrisona Forda (73), který vypadá opravdu velmi, velmi zachovale, ale tvůrci také prvně ukázali, že ve filmu bude vystupovat také princezna Leia Organa, alias Carrie Fisher (59).

Ani ta nevypadá vůbec zle, i když pochopitelně léta nezastavila. V poutáku se objímá s Hanem Solo. Chybět nebude také Luce Skywalker, alias Mark Hamill (64) a těšit se můžeme také na dobráckého Chewbaccu, neboli Žvejkala.

Carrie Fisher
Zdroj: Georges Biard, wikipedia.org

Ve filmu bude vystupovat plno nových postav, v poutáku můžeme vidět například samotářskou bojovnici, kterou doprovází robot zvláštního kulatého tvaru. Pokud se už nemůžete dočkat premiéry, již nyní si můžete zakoupit lístky. Film se bude prvně promítat v noci z 16. na 17. prosince. 

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
nové filmy, Filmové novinky, Star Wars 7, Star Wars trailer, Star Wars herci, Star Wars video, Star Wars, Star Wars obsazení, Star Wars 7 youtube, Star Wars 7 trailer, Star Wars Síla se probouzí, Síla se probouzí youtube, Síla se probouzí trailer, Síla se probouzí herci, Star Wars 7 premiéra, Harrison Ford filmy, Carrie Fisher filmy, Carrie Fisher Star Wars, Mark Hamill role, Mark Hamill Star Wars
TOPlist