Star Trek: Do temnoty aneb Enterprise vyráží na další misi!

03.06.2013

Nejznámější vesmírný koráb vplouvá po čtyřech letech do českých kin v nejočekávanějším filmu roku! Znovu mu bude velet velezkušený "kapitán" a režisér J. J. Abrams, který před třemi lety skomírající sci-fi legendu Star Trek úspěšně resuscitoval.

star
Foto: CinemArt

Protože kapitán James T. Kirk je stále horkokrevný a nedisciplinovaný rebel, způsobil drobnější galaktický incident, který by za normálních okolností skončil jeho degradací. Podmínky na rodné Zemi ale normální ani zdaleka nejsou.

Došlo totiž k bezprecedentnímu a devastujícímu útoku na Hvězdnou flotilu a posádka Enterprise se nabídne, že dopadne pachatele, záhadného intergalaktického teroristu Johna Harrisona.

Půjde o její dosud nejnáročnější misi, protože se vydají do míst, kde je ta nejtenčí hranice kamarádstvím a nepřátelstvím, pomstou a spravedlností, klidnou budoucností a ničivou válkou, jež může zničit celý náš vesmír.

Film Star Trek: Do temnoty, který je prvním snímkem v historii, jenž je natočen ve formátu IMAX a následně převedeným do 3D v postprodukci, natočil režisér, producent a scenárista J. J. Abrams, jež má na svědomí už "první díl" z roku 2009.

Volné pokračování snímu Star Trek je po právu označováno za blockbuster roku. Film, který převzal slavné postavy z legendárního seriálu, se ale už dávno neodehrává v papundeklových kulisách a splňuje všechny požadavky na film 21. století.

Po technické stránce tedy nelze tomuto dílu nic vytknout, ale co se týče příběhu, těžko tam budeme hledat něco originálního. Ale má cenu zabývat se logikou v hollywoodském sci-fi spektáklu?

Americká dobrodružná sci-fi Star Trek: Do temnoty/Star Trek Into Darkness má v českých kinech premiéru 3. června 2013. 

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Anton Yelchin, Zoe Saldana, Karl Urban, J.J. Abrams, Benedict Cumberbatch, Zachary Quinto, John Cho, Chris Pine, Simon Pegg

Filmy:
Star Trek: Do temnoty

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, J.J. Abrams film, J.J. Abrams režie, J.J. Abrams Star Trek, J.J. Abrams Do temnoty, sci-fi filmy
TOPlist