Star Search: Talentová soutěž, ve které prohrávaly budoucí hvězdy!

01.01.2014

V současnosti jsou Justin Timberlake nebo Beyoncé hudebními ikonami, museli však spolknout i hořké porážky. Americká talentová soutěž Star Search se vysílala v letech 1983-1995. Před porotu tu vystoupil 11-letý kovboj Justin Randall nebo s kapelou Girl's Tyme tehdy devítiletá zpěvačka Beyoncé.

Malý kovboj není nikdo jiný, než populární zpěvák Justin Timberlake, kterého v této soutěži porazila Anna Nardona, která však zmizela v hudebním zapomnění. Ten samý případ se stal v případě Beyoncé, která se svou dívčí skupinou prohrála s kapelou Skeleton Crew, o které dnes také skoro nikdo neví. Tehdy stáli na straně poražených, ale dnes jsou z nich superhvězdy.

A Justin s Beyoncé nebyli zdaleka jediní, kteří prošli touto soutěží. Můžeme připomenout Britney Spears, Alanis Morissette nebo Christinu Aguileru. Dále pak třeba Jessicu Simpson, zpěváka Ushera nebo herečku Sharon Stone a další. Všechny tyto současné umělecké hvězdy byly na straně poražených a nyní mají miliony a miliony fans po celém světě. Ne vždy se tak porotě v talentové soutěži výběr povede, v tomto případě to platilo stoprocentně.

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Justin Timberlake, Alanis Morissette, Christina Aguilera, Usher Raymond, Beyoncé Knowles, Sharon Stone, Jessica Simpson, Britney Spears

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, zpěvačky, herečky, Zahraniční celebrity, hvězdy, zpěváci, Beyonce, mladé hvězdy, herci, Usher, kapely, porota, talentové soutěže, Sharon Stone, Christina Aguilera, talent, umělci, justin timberlake, malé hvězdy, star search, star search soutěž, jessica simpson, mladý justin timberlake, mladá beyoncé, alanis morissette, britney spears
TOPlist