Spin-off Mužů v černém půjde v červnu příštího roku do kin

22.01.2018

Úspěšná série akčních sci-fi komedií s Willem Smithem (49) a Tommy Lee Jonesem (71) dostane v červnu příštího roku svůj první spin-off. Poslední díl o agentech, kteří se vypořádávají s mimozemšťany na Zemi, je už přes šest let starý. Proto se fanoušci Mužů v černém nového dílu nemohou dočkat.

Čtvrtý díl měl být původně pravým pokračováním předchozích dílů, takže se Smith i Jones měli vrátit do rolí agentů J a K. Po dlouhých vyjednáváních se nakonec studio Sony Pictures rozhodlo, že Men In Black 4 bude spíše spin-offem.

V roce 2013 se spekulovalo, že se hlavní role v nadcházejícím filmu zhostí Jaden Smith (19), syn Willa Smithe, a že scénář napíše Oren Uziel, který psal scénář i k akční komedii 22 Jump Street. O rok později, kdy Sony Pictures napadli hackeři, navíc unikly emaily, podle kterých měl být čtvrtý díl Mužů v černém navícjakýmsi crossoverem mezi Men in Black a 22 Jump Street.

Nyní se však zdá, že jsou plány možného crossoveru pryč a další díl série tedy bude skutečně pouze spin-offem původních Mužů v černém. Kdo však ztvární hlavní role nebo o čem příběh nového filmu bude, se zatím neví.

Jisté je jen to, že by čtvrtí Muži v černém měli mít premiéru v červnu roku 2019.

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Will Smith, Tommy Lee Jones

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
hollywoodske filmy, americké filmy, sci-fi, Hollywood, sci-fi filmy, spin-off, Will Smith filmy, Muži v černém, Muži v černém 4, Men In Black, Men In Black 4, premiéry 2019, filmy s mimozemšťany
TOPlist