Spice Girls se chtějí příští rok vrátit. Ale bez Victorie…

08.08.2015

Příští rok to bude 20 let, co se po celém světě rozezněla píseň Wannabe, která z pěti doposud neznámých holek, udělala obrovské hvězdy, které ze své minulé slávy žijí vlastně doposud. Není se tedy čemu divit, že by se „Spajsky“ chtěly zase na nějaký ten čas ve slávě vykoupat a užít si aplaudující davy. Připravují prý světové turné.

Victoria Beckham
Zdroj: Ezekiel, wikipedia.org

Na turné by se však měly vypravit bez mediálně nejznámější Victorie (41), nyní paní Beckhamové. Nejde však o žádný zlý úmysl, ale pouze o Victoriino přání, neboť ta se chce raději soustředit na rozvíjení svých schopností na poli módy.

Zlé jazyky mluví ale také o tom, že příspěvek Victorie kapele byl vždy prakticky nulový, neboť zde byla spíše na okrasu. Na rozdíl od ostatních členek kapely totiž neumí ani zpívat, ani tančit…

Kapela spolu naposledy vystoupila v roce 2012 na závěr olympijských her v Londýně, oficiálně se kapela rozešla v roce 2000. Kapela za svou kariéru prodala 85 milionů kopií alb.

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Victoria Beckham, Melanie C, Emma Bunton, Melanie Brown

Interpreti:
Spice girls

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
britské kapely, Emma Bunton spice girls, dívčí kapely, Victoria Beckham Spice Girls, Spice Girls zpěvačky, Spice Girls foto, slavné dívčí kapely, Spice Girls online, Spice Girls návrat, Spice Girls comeback, Spice Girls členky, Spice Girls kapela, Melanie C Spice Girls
TOPlist