Španělská kráska Penelope Cruz oslavila již čtyřicáté narozeniny!

30.04.2014

Čtyři křížky? Na španělské herečce Penelope Cruz (40) byste je opravdu nepoznali. Do další dekády totiž vchází stejně krásná, jako byla třeba před dvaceti lety. Jen se dvěma dětmi a manželem! A rodinné štěstí jí evidentně svědčí.

Penélope Cruz
Zdroj: Joelle Maslaton, wikipedia.org

Španělskou ohnivou krasavici objevil slavný rodák, režisér Pedro Almodovar, který ji obsadil do hned několika filmů. Za výkon ve filmu Volver, ve kterém hraje vnadami a vycpaným pozadím obdařenýmu matku dospělé dcery byla dokonce nominována na Oskara, a to jako první Španělka v historii.

Krásy Penelope si všiml ale také třeba slavný režisér Woody Allen. Herečkou je také její mladší sestra Monica, obě jsou si skoro k nerozeznání podobné.

Penelope Cruz si před pár lety vzala dalšího známého španělského velmi charismatického herce Xaviera Bardema, kterému povila v krátkém čase již druhé dítě.

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Woody Allen, Pedro Almodóvar, Penélope Cruz

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Penelope Cruz foto, Penelope Cruz sexy foto, Penelope Cruz sexy, španělské herečky, Penelope Cruz věk, Penelope Cruz 40 let, Penelope Cruz fotografie, photo Penelope Cruz, herečka Penelope Cruz, španělské herečky fotky, slavné španělské herečky
TOPlist