Sólová Black Widow! Známe obrovskou částku, kterou za film Scarlett Johansson dostane.

21.01.2018

Fanoušci Black Widow, kterou ve filmech studia Marvel hraje americká kráska Scarlett Johansson (33), mohou slavit. Jejich oblíbená tajná agentka se totiž má v roce 2020 dočkat vlastního filmu. A je taky na čase!

Scarlett Johansson
Zdroj: Marvel

Sólového filmu o špionce s ruským původem se její fanoušci dožadují už od doby, kdy se poprvé objevila na stříbrném plátně ve filmu Iron Man 2 z roku 2010. Osm let čekání a film stále nikde. Marvel celkově nemá moc dobrou pověst, co se sólových filmů se ženskými hrdinkami týče. Mezi filmy jako je právě Iron Man, Captain America či Spider-Man: Homecoming nenajdeme ani jeden, který by se zaměřoval na ženskou superhrdinku.

To by snad měl konečně změnit chystaný sólový film o Black Widow. Ten je zatím v počátečních fázích natáčení, ale už vyplavaly na povrch první zprávy, které se filmu týkají. Daily Mail například tvrdí, že si má Scarlett Johansson za film říct až o neuvěřitelných 25 milionů dolarů, což je v přepočtu téměř 520 milionů korun.

Není se ale nakonec čemu divit, protože například za rok 2016 Johansson nejvýdělečnější herečkou na roku. Další dvě místa obsadili její marvelovští kolegové Robert Downey Jr. (52) a Chris Evans (36). Letos se však do tabulky nejvýdělečnějších herců nedostala, zejména kvůli posledním Hvězdným válkám. Herci deváté epizody s podtitulem Poslední z Jediů totiž letos obsadili přední příčky.

Zatím jsou ale všechny informace k nadcházejícímu snímku pouhými spekulacemi, dohady a drby. Na oficiální zprávy si tedy budeme ještě chvíli muset počkat.

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Scarlett Johansson

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
hollywoodske filmy, slavné herečky, akční filmy, marvel, black widow, Marvel filmy, hollywoodské trháhy, Black Widow spin-off, tajné agentky, Scarlett Johansson filmy, výdělky hollywoodských herců
TOPlist