Šokující konverzace ex-milenců! Selena Gomez posílá Justina Biebera do léčebny!

22.01.2014

Hvězdička náctiletých, teprve devatenáctiletý Justin Bieber se umí pěkně rozjet! Nedávno uniklá konverzace po esemeskách s jeho milou Selenou Gomez nabrala pěkné grády! Neváhal v ní dokonce použít fotku vlastního přirození v pozoru!

Selena Gomez
Zdroj: Youtube

Nevlastní otec Seleny Gomez Brian Teefey nedávno poslal do světa její esemeskovou konverzaci s Justinem Bieberem. Selena v ní potvrzuje to, co se šušká již delší dobu. A sice, že Justin má nemalé problémy s drogami a také, že se neumí ovládat. Jinak ovšem konverzace připomínala potlach dvou běžných puberťáků!

Bieber v ní prosí Selenu, aby se k sobě zase vrátili: „Dej mi prosím šanci! Miluji Tě!“ To Selena odmítá a snaží se Biebera přesvědčit, aby nastoupil do léčebny, protože je drogově závislý.

Čtěte také

Do léčebny se Bieberovi vůbec nechce a láká Selenu na trumf největší, a to dokonce na fotku svého přirození připraveného k akci: „Neříkej, že ti tohle neschází?“, snaží se. U Seleny však podobné naříkání nemá šanci a je rozhodnuta s Justinem skončit.

To hvězdu náctiletých ale vytočí natolik, že začne sršet sprosté nadávky: „Každý ví, že jsi slavná jenom díky mě!“. Jak to vypadá, Justin Bieber má v současnosti zaděláno na nemálo problémů. Jak vše náctiletá hvězda ustojí?

Fandím
34 fanoušků
Nesnáším
47 antifanoušků
Celebrity:
Selena Gomez, Justin Bieber

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Skandály,

Tagy:
slavné páry, drogová závislost, Justin Bieber drogy, Selena Gomez rozchod, americký bulvár, Justin Bieber léčebna, Justin Bieber skandály, Justin Selena hádka, Gomez Bieber hádka, Selena Gomez kauzy, hádky slavných, zahraniční celebrity kauzy
TOPlist