Šok: Lindsay Lohan a Charlie Sheen si zahrají v jednom filmu!

07.08.2012

Dvě kontroverzní herecké hvězdy, jež jsou proslulé častými skandály, přijaly role ve snímku Scary Movie 5! Lindsay Lohan (26) a Charlie Sheen (46) si budou při natáčení určitě rozumět, zvláště když si sdělí dojmy z chlastaček a večírků!

Lindsay Lohan
Zdroj: wikipedia.org

Lindsay Lohan (26) a Charlie Sheen (46) patří díky svým drogovým či alkoholovým aférám mezi nejprofláklejší ksichty zahraničního bulváru. Teď se obě herecké osobnosti sejdou v jednom filmu, resp. v parodii na hollywoodská díla, kteoru bude již páté pokračování série Scary Movie!


Tvůrci filmu se tentokrát rozhodli zparodovat filmy jako jsou Narnie, Americká kletba, Silent Hill nebo Harry Potter a Relikvie smrti. Zatímco Charlie Sheen má už s daným žánrem jisté zkušenosti - hrál v parodiích Žhavé výstřely i ve Scary Movie 3 a 4, Lindsay Lohan se v tomto kusu objeví poprvé (i když před dvěma lety měla epizodní roli v poloparodii Machete).

Charlie Sheen
Zdroj: wikipedia.org

Ústředním hrdinou filmu je nafoukaný, panovačný a sexem posedlý francouzský režisér taneční společnosti jménem Pierre, který chce vytvořit velkou produkci. A dvě dámy - běloška Jody a její stejně stará afroamerická přítelkyně Kendra - budou usilovat o hlavní role v tomto muzikálu ...

Bude tedy k nepoznání namaskovaná Lindsay Lohan hrát onu ambiciózní Afroameričanku? :-)

Fandím
29 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Lindsay Lohan, Charlie Sheen

Filmy:
Scary Movie 5

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, Lindsay Lohan foto, Lindsay Lohan fotky, američtí herci, Charlie Sheen fotky, Charlie Sheen foto, Lindsay Lohan role, Lindsay Lohan film, Lindsay Lohan hraní, Charlie Sheen role, Charlie Sheen film, Lindsay Lohan Scary Movie 5, Charlie Sheen Scary Movie 5, Charlie Sheen hraní, filmové parodie
TOPlist