Šok: Arnold Schwarzenegger se v mládí léčil z homosexuality!

04.10.2012

Slavný akční hrdina byl svými rodiči mylně považován za gaye, neboť si v pokojíčku vylepoval fotky nahých mužů! Arnold Schwarzenegger (65) se jako fanatický kulturista ovšem na svalnaté naháče nedíval ze sexuálních důvodů, ale proto, aby mu byli vzorem!

Arnold Schwarzenegger
Zdroj: wikipedia.org

Je to neuvěřitelné, ale je to tak! Arnold Schwarzenegger (65), jež je již několik desítek let vzorem pro mnoho heterosexuálně orinetovaných mužů, kteří se marně snaží dosáhnout jeho úrovně, byl sám v mládí považován za homosexuála! A nemysleli si to o něm posměváčci ve škole, ale jeho vlastně rodiče!

Čtěte také

Mladý Arnie totiž svou lásku ke kulturistice opravdu přeháněl a vylepoval si svůj pokojíček v rakouském Thalu fotografiemi mladých, svalnatých, polonahých, hezkých mužů ... Jistě, běžná chlapecká pubertální záliba, řeknete si - podobně jako malování kosočtverců na veřejných prostorech!


Jenže zpátečničtí rakouští rodiče budoucí hollywoodské hvězdy jeho zálibu nepochopili a domnívali se, že jejich syn je na kluky. A vzhledem k tomu, že si pamatovali, jak s homosexuály nakládal jeden známý rakouský rodák za války, rozhodli se, že jeho údajnou orientaci tzv. "vyléčí".

Čtěte také

Zatímco otec Arnieho používal k léčbě jen osvědčené rakouské metody - bití řemenem či zavírání do sklepa, matka ho vodila k lékařům, kteří se to z něj snažili dostat po dobrém - pomocí elektrošoků a prášků. Ale Arnold  si dál lepil plakáty, až rodiče přesvědčil o tom, že je zcela hetero a že mu jde jen o posilování!

No, vidíte a nakonec z opovrhovaného chlapce vyrostl guru kulturistiky, později hvězda akčních filmů, nejlépe placený herec v Hollywoodu a konečně také kalifornský guvernér. Takže pokud si také lepíte fotky nahých chlapů po stěnách svého pokoje a rodiče vás mylně považují za teplé, nic si z toho nedělejte! Třeba z vás jednou vyroste Terminátor!

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Arnold Schwarzenegger

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, Arnold Schwarzenegger filmy, američtí herci, youtube com, Arnold Schwarzenegger fotky, Arnold Schwarzenegger foto, sportovci, američtí sportovci, zahraniční sportovci, rakouské celebrity, Arnold Schwarzenegger léčení homosexuality, Arnold Schwarzenegger homosexuality, Arnold Schwarzenegger gay, Arnold Schwarzenegger nazí muži, Arnold Schwarzenegger kulturistika, fotky nahých mužů
TOPlist