Snaží se Elin Nordegren kecat Tigeru Woodsovi do jeho vztahu s Lindsey Vonnovou?

27.04.2014

Vůbec ne. Podle zdroje z jejich blízkého okolí jsou Elin a Lindsey velké kámošky. No tak to teda potěš pánbů, Tajgře! Bývalá manželka golfové jedničky je prý ráda, že Tiger randí právě se sjezdařskou královnou, protože je prý dostatečně silná a tvrdohlavá a umí Tigera udržet na uzdě. Žeby dvojnásobnej podpantofl?

Tiger Woods
Zdroj: Angela George, wikipedia.org

Situace došla tak daleko, že Elin Nordegren (34) vyrazila s hrdličkami na společnou dovolenou. Samozřejmě nesmíme zapomenout na jejich dvě děti, Sam a Charlieho, kteří jsou pro ně to nejcennější. Takže to můžeme brát tak, že Elin prostě chtěla dohlédnout na své potomky. A nebo spíše na svého exmanžela?

Lindsey Vonn
Zdroj: Keith Hinkle, wikipedia.org

Lindsey Vonn (29) a Tiger Woods (38) spolu chodí už přes rok a jelikož to mezi nimi vypadá vážně, tak Elin prostě chtěla poznat, jaký má Lindsey vliv na jejich děti. No a vypadá to, že se holky velmi sblížily. Prý toho mají spolu hodně společného a náramně si rozumí. No tak v tom případě se má Tiger určitě na co těšit.

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Tiger Woods, Lindsey Vonn

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, Zahraniční celebrity, sportovkyně, sportovci, elin nordegren, kamarádky, lyžařky, golfista, lindsey vonn, tiger woods, tiger woods lindsey vonn, lindsey vonnová, elin nordegren lindsey vonn, společná dovolená
TOPlist