Smradlavý koncert: Vystoupení Aleše Brichty a Tomáše Ortela někdo narušil politím kyselinou

22.12.2015

Aleš Brichta (56) měl mít společný koncert s Tomášem Ortelem, se kterým ho spojuje názor na uprchlickou krizi. Kulturní dům Barikádníků, kde se koncert měl konat, ale někdo polil kyselinou, která vydávala hrozný zápach.

Aleš Brichta
Zdroj: Facebook / Aleš Brichta

„Někdo polil Barču a její okolí kyselinou valéřovou. Strašnej smrad. Už to vyšetřuje policie. Sluníčkářští teroristi se nám vybarvujou,“ informoval Aleš Brichta své fanoušky. Jeho názor byl tedy jasný, někdo, kdo zastává na uprchlíky jiný názor, chtěl, aby se koncert neuskutečnil.

Koncert se ale přes zápach konal. K žádným dalším výtržnostem naštěstí nedošlo. „Koncert samozřejmě bude a ten člověk se projevil jako naprostý bezmozek, protože všude okolo jsou samozřejmě kamery a až ho drapnou může se jen modlit, ať se k žalobě nepřipojí i obyvatelé z okolí a městská část, jinak bude muset mít hodně bohatá i pravnoučata,“ netajil se případným postihem Aleš Brichta. 

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Aleš Brichta

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
čeští zpěváci, Aleš Brichta foto, Aleš Brichta online, Aleš Brichta fotografie, Aleš Brichta Facebook, Aleš Brichta koncert, Aleš Brichta uprchlíci, Aleš Brichta Tomáš Ortel, Aleš Brichta kyselina, Aleš Brichta přerušený koncert, Aleš Brichta kauzy, Tomáš Ortel koncert, Tomáš Ortel show, Tomáš Ortel názory
TOPlist