Slovenská modelka Marie Kukučová dostala za vraždu patnáct let

01.06.2016

Španělský soud vynesl konečný rozsudek nad slovenskou modelkou Marií Kukučovou. Uznal ji vinnou z vraždy jejího bývalého přítele, za kterou by měla pobýt ve vězení 15 let. Kromě toho má zaplatit 122 tisíc liber dceři oběti, 30 tisíc druhé dceři. 

Mária Kukučová
Zdroj: Facebook, M.K.

A to mohla vyfasovat ještě o sedm navíc! Soudce však prý vzal potaz její srdceryvnou omluvu. Marie Kukučová (26) zastřelila Andyho Bushe, osmačtyřicetiletého britského klenotníka před dvěma lety. Vloupala se do jeho domu a třikrát na něj vystřelila. Bush byl na místě mrtvý, Kukučová z místa vraždy utekla a dojela až domů na Slovensko, zde se po pár dnech vydala policii.

Důvodem vraždy byla žárlivost. Její rodiče do poslední chvíle to, že by jejich dcera vraždila, odmítali. Neublížila by prý ani kočce. Jak je vidět, svou dceru evidentně neznali příliš dobře. 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Mária Kukučová

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
slovenské modelky, milionáři, vražedkyně, Mária Kukučová vražda, šokující vraždy, Maria Kukučová trest, Maria Kukučová vězení, Maria Kukučová novinky, Maria Kukučová online, Maria Kukučová kauza, Maria Kukučová španělský soud, Maria Kukučová fotografie, Maria Kukučová 15 let, Maria Kukučová ve vezění, slovenské vražedkyně, vražda milionáře, Andy Bush
TOPlist