Slovenská modelka Adriana Čerňanová: Nová tvář podprsenek Wonderbra!

19.10.2011

Slovenská kráska je další dívkou z česko-slovenské kotliny, která se stala tváří slavných podprsenek! Adriana Čerňanová (20) z Bratislavy, která zaujala už na česko-slovenském finále Elite Model Look, bude novou propagátorkou výrobků firmy Wonderbra!

adriana
Adriana Čerňanová
Foto: Archiv Adriany Čerňanové

Adriana Čerňanová (20), která se v modelingu úspěšně pohybuje už od svých šestnácti let, se v létě 2011 objevila v kampani na pánský parfém Dior, v níž jí asistoval Jude Law. Teď získala zakázku neméně lukrativní, dokonce nejlukrativnější - bude tváří nejslavnější podprsenky na světě!

V minulosti byly propagátorkami této důležité části ženského ošacení česká modelka Eva Herzigová a její slovenská kolegyně Adriana Sklenaříková. Adriana Čerňanová, která zvítězila v konkurenci stovek modelek z celého světa, tak vlastně jen pokračuje v hezké tradici, kdy reklamu na podprsenky dělají zásadně jen Češky nebo Slovenky!

Ani se nedivíme manažerům firmy Wonderbra, že si zvolili právě tuhle slovenskou krasavici. Zářivý úsměv, pěkná prsa, modrá očička a blond vlásky - prostě klasický ženský idol! Tedy především pro muže ...

 

Celebrity:
Adriana Čerňanová

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, slovenské modelky, krásky, slovenské celebrity, slovenské krásky, Adriana Čerňanová, Adriana Čerňanová foto, Adriana Čerňanová fotky, Adriana Čerňanová sexy, Adriana Čerňanová Wonderbra, Adriana Čerňanová podprsenky, Adriana Čerňanová Elite Model, Adriana Čerňanová zakázka, Adriana Čerňanová úspěch, Wonderbra, podprsenky Wonderbra
TOPlist