Slovenská kráska Tereza Nvotová dostala roli v seriálu Gympl!

16.08.2012

Dcera Anny Šiškové se objeví v novém seriálu TV Nova Gympl s (r)učením omezeným! Tereza Nvotová (24) dostala roli intelektuálky a nezávislačky Bely, což byla postava dle jejího gusta! Bude tam mít nějakou nahou scénu?

Tereza Nvotová
Zdroj: TV Nova

Tereza Nvotová (24), která zazářila v několika českých a slovenských filmech (Malé oslavy, Kuličky Tango s komármi), získala vlastně svou první seriálovou roli. Herečka sice nepovažuje herectví za svou hlavní doménu - studuje totiž dokument na FAMU, ale aspoň po letech opět předvede své herecké nadání.

Čtěte také

Její postava intelektuálky má prý s herečkou hodně společného - Bela má totiž sen, že ji přijmou ke studiu fotografie na FAMU. Na svou matku, která umřela hodně dávno, si už nepamatuje a žije se svým otcem, který pracuje jako fotograf.

Nás spíš zajímá, jestlipak se Tereza Nvotová v seriálu svlékne a ukáže prsa jako ve filmu Malé oslavy?

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Tereza Nvotová

Filmy:
Gympl s (r)učením omezeným

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, slovenské celebrity, TV Nova, české seriály, televizní seriály, Tereza Nvotová fotky, Tereza Nvotová sexy, slovenské režisérky, seriál Gympl, Tereza Nvotová foto, Tereza Nvotová Gympl, Tereza Nvotová seriál, Tereza Nvotová TV Nova, režisérky slovenské herečky, Tereza Nvotová role
TOPlist