Slovenská herečka a zpěvačka Dorota Nvotová se potřetí vdala!

04.05.2014

Dcera známé herečky, Anny Šiškové, řekla své třetí "ano" svému snoubenci Martinovi, který jako ona pochází ze Slovenska. Dorota a Martin spolu mají syna Filipa, takže se nejedná o nějaký uspěchaný sňatek z důvodu těhotenství. Prostě se dostali do fáze, kdy své partnerství stvrdili manželským slibem.

Dorota Nvotová
Zdroj: Archiv Doroty Nvotové

Dorota Nvotová (31) už má s manželstvím dvě zkušenosti. Obě bohužel skončila rozvodem. To druhé, s Angličanem Johnnym Rowettem, jí vydrželo pouze pár měsíců a na začátku minulého roku skončilo. Poprvé byla vdaná za hudebníka Miroslava Lábera. Tak snad to nyní bude do třetice všeho dobrého.

Anna Šišková
Zdroj: Česká televize

Na svatbu, která se konala v bratislavském Zichyho paláci, samozřejmě dorazila také její matka, herečka Anna Šišková (53), která je díky televizním seriálům Místo v životě, Letiště nebo Kriminálka Anděl, velice populární také v České republice.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Anna Šišková, Dorota Nvotová

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, herečky, Zahraniční celebrity, slovenské celebrity, Dorota Nvotová fotky, dcera anny šiškové, anna šišková, anna šišková dcera, dorota nvotová, dorota nvotová svatba, dorota nvotová třetí svatba, dorota nvotová svatba potřetí, dorota nvotová martin, dorota nvotová manželství
TOPlist