Šlechetný čin, George Clooney a jeho krásná žena Amal adoptovali psa

31.10.2015

George Clooney (54) se loni oženil s krásnou právničkou Amal a doposud si nepořídili žádné potomky. Přesto se jejich rodina dočkala nového člena, tím je fenka Millie, kterého si šlechetný herec a jeho žena adoptovali z útulku!

George Clooney
Zdroj: Facebook / San Gabriel Valley Humane Society

Herec a jeho žena si nepořídili pejska z drahého chovu a za velké peníze, ale udělali něco mnohem cennějšího. Dali svou lásku a péči opuštěnému tvoru, kterého zachránila záchranná organizace San Gabriel Valley z Kalifornie.

Jde o čtyřletého baseta Millie, který ovšem bude mít u George a Amal parťáka. A to kokeršpaněla Louieho, kterého si herec vzal již v březnu, a to opět z psího útulku.

U Millie prý herce  dojalo, že než byl zachráněn, potuloval se ubohý pes venku a živil se odpadky z restaurace. Nyní je již v těch nejlepších rukách a u slavného páru mu bude jistě velmi dobře. 

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
George Clooney

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
hollywoodske celebrity, americké celebrity, George Clooney foto, američtí herci, Hollywood, hollywood herci, američtí herci foto, George Clooney manželka, George Clooney žena, George Clooney Amal, George Clooney rodina, George Clooney osobní život, George Clooney fenka Millie
TOPlist