Slavný Harlem Gospel Choir zavítá do česko-slovenského prostoru!

05.11.2013

Originální gospelový soubor, který se k nám vrací po třech letech, se představí na pěti koncertech! Členové souboru Harlem Gospel Choir již vzkázali, že se na prosincová vystoupení v České republice a na Slovensku velmi těší.

harlem
Foto: Johanna Turner

Atmosféru amerického gospelu si čeští a slovenští fanoušci budou moci opět vychutnat na začátku letošního prosince a to hned na pěti koncertech. Teplice, Kladno, Zlín a Prahu dokonce dvakrát navštíví slavný černošský gospelový soubor s novým programem nazvaným HARLEM GOSPEL CHOIR SINGS STEVIE WONDER.

Soubor vznikl před šestadvaceti lety a od té doby se svými turné projezdil téměř celý svět. Jádro celého souboru dnes představují nejlepší zpěváci a hudebníci z černých kostelů v Harlemu a New Yorku.

Nakažlivá energie, bohaté harmonie, dynamický zvuk a nespoutaná radost doprovází každé jejich vystoupení a nechává v duších posluchačů nesmazatelný dojem. I proto s nimi spolupracují takové hvězdy jako je Bono Vox, Sinead O´Connor, Duran Duran nebo Gorillaz.Hlavním posláním souboru zůstává rozdávat radost, víru a lásku skrze svou hudbu ve všech zemích, kde vystupují. Z části výtěžku koncertů pravidelně financují charitativní programy pro děti.

Harlem Gospel Choir k nám přijede v rámci svého turné z USA a po koncertech v České republice bude pokračovat na Slovensko do Bratislavy, kde vystoupí 14. prosince. Vstupné je od 690 korun.

Termíny koncertů -

10.12.    Teplice - Krušnohorské divadlo
11.12.    Kladno - DK Kladno
12.12.    Praha - Divadlo Broadway (dva koncerty)
13.12.    Zlín - Městské divadlo
14.12.    Bratislava - Slovenská filharmonie

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, hudební skupiny, američtí hudebníci, zahraniční hudebníci, americké kapely, zahraniční kapely, Harlem Gospel Choir foto, Harlem Gospel Choir fotky, Harlem Gospel Choir hudba, Harlem Gospel Choir video, Harlem Gospel Choir klip, Harlem Gospel Choir videoklip, Harlem Gospel Choir Česko, Harlem Gospel Choir koncert, Harlem Gospel Choir vystoupení v Česku
TOPlist