Slash se bude rozvádět. A bude to pěkně mastné, nemá předmanželskou smlouvu!

06.01.2015

Jeden z nejdivočejších kytaristů všech dob, Slash (49), kterého proslavilo účinkování v kapele Guns N' Roses, se zřejmě bude rozvádět. Jeho pohádkové jmění bohaté rockové hvězdy asi vezme za své, neboť si bral manželku z čisté lásky a nenapadlo ho sepsat předmanželskou smlouvu!

Foto: Profimedia.cz

O předmanželské smlouvě se moc nemluví, ale naprostá většina slavných ji při sňatku požaduje. Díky předmanželské smlouvě lze při rozvodu přesně zjistit, nač má každý účastník rozvodu nárok a manželství snadno vypořádat. Pokud smlouva neexistuje, lze počítat s pořádnou právnickou bitvou. Málokdy je totiž ten bohatší a více vydělávající z páru ochoten se srdnatě o své bohatství podělit.

Slashova žena Perla Ferrar si tak už brousí zuby na půlku rockerova majetku, který od roku 2001, kdy se vzali, pěkně nakynul. Rozvod je navíc z popudu Slashe, který už randí s novou partnerkou, takže Perla může hrát roli opuštěné ženy, která na soud pěkně zabírá… Pár má spolu dva chlapce ve věku 10 a 12 let. Slash už jednou o rozvod požádal, ale svůj návrh stáhl.

Interpreti:
Guns N' Roses

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
fotky celebrit, hudebníci, američtí hudebníci, Slash foto, rozvody slavných, zahraniční celebrity online, slavné kapely, legendární hudebníci, Slash rozvod, Slash kytarista, Slash manželka, Slash Guns N Roses, Slash Perla Ferrar, Slash Perla Ferrar rozvod, slavní kytaristé, nejlepší kytaristé, zahraniční celebrity rozvody, Perla Ferrar, Perla Ferrar rozvod, Perla Ferrar online, Perla Ferrar foto, zprávy celebrity
TOPlist