Slabší povahy by se neměly dívat na to, co vyleze z osm centimetrů dlouhého pavouka!

08.02.2015

Bojíte se pavouků, nebo snad parazitů? Pak byste se rozhodně neměli dívat na následující vpravdě šokující video! Věřte nám, že ho mohou sledovat pouze ti, kdo mají silný žaludek a nervy!

Ilustrační foto: Profimedia.cz

Video vzniklo v Austrálii, kde kdosi našel na okenním parapetu velikého a pěkně masitého pavouka. Pro mnohé by už to znamenalo, že vezmou nohy na ramena a začnou ječet.

Ta pravá hrůza ale teprve začala! Z pavouka se totiž začal soukat pekelně dlouhý červ, který v něm zřejmě cizopasil. Červ se děsivě svíjel a těžko říci, proč tělo svého hostitele opouštěl, zřejmě pavouka zcela vyhladověl a už mu neměl co poskytnout.

Ale ani poté naštěstí nečekalo cizopasníka nic dobrého. Neznámý nálezce totiž život jeho i pavouka ukončil jedovatým sprejem. Tedy doufejme, že odolný červ nepřežil!

Kategorie:
Celebrity, Videa,

Tagy:
austrálie, youtube videa, šok, kuriozity, zvířata, zvířecí videa, šokující video, šokující videa, brutální video, brutální videa, zvířata videa, Austrálie hmyz, Austrálie pavouci, šokující pavouk, parazit, parazit pavouk, parazit pavouk video, šokující zvířecí videa, brutální zvířecí videa, velký pavouk, obří pavouk video, obří pavouci, obří pavouci video, kuriozity videa, kuriozity video, šokující videa youtube, červ, červ video, červ a pavouk
TOPlist