Skyline vyrážejí na podzimní turné s deskou Fairytapes!

12.09.2013

Festivalová sezóna pomalu končí, a tak oblíbená kapela oznamuje termíny podzimního Fairytapes Tour 2013! Klubových zastávek je celkem dvanáct a Skyline nevynechá ani Slovensko. Brněnský koncert připadá na 19. listopadu (klub Fléda), pražský pak na na 11. prosince (Lucerna Music Bar). O support se postará mladý talent současné klubové scény - DJ NobodyListen.

sykline
Skyline
Foto: Championship

Fanoušci si se Skyline užili léto na výbornou, parta jej měla nabité festivaly - zahráli například na Rock For People, slovenské Pohodě nebo oblíbených putovních Českých hradech. Poslední festivalovou zastávkou pak byl Smíchov Open Air, kde přizvali ke spolupráci nadějnou mladou skupinu Evelynne

Čtěte také

Deska Fairytapes vyšla 25. března, pokřtěna byla ve vyprodaném Paláci Akropolis a po dva týdny od vydání vévodila digitálním prodejům v České republice. Turné k albu si však Skyline naplánovala až teď na podzim a vystoupí celkem ve dvanácti městech.

O zvuk a světla se postarají zkušení profesionálové - zvukový mistr Jakub Honzátko a light designer Ondřej Burián. Jako support bude mladý a talentovaný DJ NobodyListen - postará se o before i after party, aby byly koncerty opravdovým mejdanem se vším všudy.

U příležitosti nadcházející Fairytapes Tour vytvořil designér Vítek Škop kolekci speciálních tapet do počítačů, telefonů i tabletů s motivem turné, které je možné si zdarma stáhnout na webu skupiny.

Kromě toho připravili Skyline pro svoje fanoušky dva remixy, které dávají ke stažení zdarma. První je remix skladby Dancing With Fire od respektovaného producenta Ultima C, o druhý se postaral  producent Skyline HIFFI, a to k tracku Staying Alive.

Interpreti:
Skyline

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, koncerty, zpěváci, hudební klipy, kapely, čeští zpěváci, hudební skupiny, hudebníci, čeští hudebníci, české kapely, muzikanti, čeští muzikanti, Skyline foto, Skyline video, Skyline fotky, Skyline hudba, Skyline videoklip, Skyline klip, Skyline koncert, Skyline Fairytapes, Skyline podzimní turné
TOPlist