Skupina Mandrage zahrála pro cestující pražského metra

04.03.2014

Pořádné překvapení zažili cestující v pražském metru, kteří se nečekaně stali součástí vystoupení jedné z nejpopulárnějších českých skupin Mandrage. Tato plzeňská kapela zcela netradičním způsobem zve na své turné Siluety, které se podle všeho stane jednou z nejzásadnějších kulturních událostí tohoto jara.

Foto: Youtube

Mandrage v metru zahráli svůj nový singl „Tanči dokud můžeš“, který plynule stoupá žebříčkem nejhranějších českých písní. „Bylo to vůbec poprvé, kdy jsme tenhle song hráli akusticky a samozřejmě jsme byli zvědaví, jak se bude hrát v jedoucím vagónu metra a jak na to budou reagovat lidi“ sdělil kytarista Pepa Bolan.

Aplaus na konci videa signalizuje, že pokud se Mandrage daří uspět na neprobádaném území, získat si věrné fanoušky během nadcházejícího turné pro ně musí být naprostou samozřejmostí.

 

Jarní šňůra odstartuje 1. března v domácí Plzni, odkud bude pokračovat napříč patnácti koncertními zastávkami v Čechách i na Slovensku. Jako support přibrali Mandrage kapely Evelynne a Nebe – každá z nich s nimi odjede polovinu turné.

Interpreti:
Mandrage

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
pražské metro, metro, Skupina Mandrage, Mandrage video, Mandrage youtube, skupina Mandrage video, Mandrage turné, Mandrage jarní turné, Mandrage metro video, Mandrage pozvánka na turné, Mandrage koncerty
TOPlist