Mel Gibson: nemá na alimenty?

30.06.2010

Bývalá manželka Mela Gibsona (54) zpěvačka Oksana Grigorijevová (40) tvrdí, že jí známý americký herec zatím nezaplatil alimenty na jejich sedmiměsíční dceru Luciu. Po jejich celkem klidném rozvodu se tak zřejmě chystá nová bitva právníků.Oba partneři se dohodli na vzájemném rozchodu v dubnu letošního roku. Vše proběhlo na první pohled v klidu a soud rozhodl o jejich vzájemném vyrovnání. Jak to tak ale vypadá, tak Oksana s výsledkem rozhodně spokojená není. Známého herce nejprve obvinila z falšování údajů o svém majetku a nově teď přišla s obviněním, že neplatí nařízené alimenty.

Populární představitel "Šíleného Maxe" a "Statečného srdce" Mel Gibson se k celému obvinění zatím nevyjádřil. V Hollywoodu je ale jeho lakota pověstná, velkou legraci si z ní dělali například v kresleném seriálu Městečkou South Park.Nebylo se tak vůbec co divit, že by se Měl chtěl nějakým způsobem vykroutit z placení výživného své bývalce. Už teď musí Gibson platit velké výživné svým šesti dětem z minulého manželství. S tehdejší ženou Robyn se v roce 2009 rozvedl po 28 letech manželství, právě kvůli vztahu s ruskou klavíristkou a zpěvačkou Grigorijevovou. Tohle manželství mu ale vydrželo pouze necelý rok, a jak to tak vypadá, tak na něj bude chtít hodně rychle zapomenout.

My se teď můžeme jenom dohadovat, jestli je celá aféra pravdivá, nebo je to od Oksany jenom taktický tah.  V těchto dnech totiž jiný soud rozhoduje o přidělení opatrovnictví nad jejich dcerou Lucií, a karta s neplacením výživného by mohl hrát významnou roli.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Mel Gibson

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
mel gibson fotky, Mel Gibson Oksana Grigorieva rozchod, mel gibson aféra, mel gibson skandál, mel gibson dcera, Oksana Grigorijevová, mel gibson peníze, mel gibson alimenty, Oksana Grigorijevová skandál, mel gibson rozvod
TOPlist