Skandální video: Liliput Verne Troyer alias Mini-Me mistrem líbání!

04.02.2011

Podívejte se na video, v němž malý herec ještě menších rolí zahrnuje polibky svou milovanou bytost! Americký komik Verne Troyer (42) alias Doktor Zloun je aktérem tajné sexuální nahrávky, která se dostala na internet.Muž jménem Mini-Me (tedy Mini-já) není skutečná reálná postava - je to postava z filmů o špiónu Austinu Powersovi a vytvořil ji jeden z nejmenších herců světa - americký komik Verne Troyer (42), který měří pouhých 81 centimetrů. Postavu zlotřilého záporáka doktora Zlouna si zahrál poprvé ve druhém díle (Austin Powers: Špion, který mě vojel) a pro velký úspěch si jej pak zopakoval ještě v díle třetím a posledním (Austin Powers - Goldmember).

Co říci ke krátkému spotu, v němž tento malý muž doslova dusí svým jazykem větší osobu? No, vždyť i liliput má právo na lásku! Tedy jen v případě, že to, co líbal, byl opravdu člověk a nikoliv bytost z jiného vesmíru! V tom případě by totiž šlo o pohlavní zneužívání mezi galaxiemi!

Filmy:
Austin Powers: Špion, který mě vojel, Austin Powers - Goldmember

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, komici, youtube, americké celebrity, sex tape, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, zahraniční komici, Mini-Me, Mini-Me video, Mini-Me foto, Mini-Me photo, Mini-Me nechutnost, Mini-Me horrible, Verne Troyer liliput, Verne Troyer video, Verne Troyer nechutnost, Verne Troyer kissing, Verne Troyer kiss, Verne Troyer foto, Verne Troyer photo, Verne Troyer ukázka, Verne Troyer horrible, liliput kiss, Mini-Me kissing, Austin Powers movies, Austin Powers film, Austin Powers films, američtí komici, sex video, mini-me sex, Verne Troyer sex tape, Verne Troyer sex
TOPlist