Skandál: Zpěvák Maxim Turbulenc odmítl zaplatit v nevěstinci!

20.08.2010

Daniel Vali (39), zpěvák skupiny Maxim Turbulenc, ve dne hraje dětem hezké písničky a po večerech chodí do bordelu! Navíc odmítl zaplatit za erotické služby a musela ho vyvést policie!Hudební skupina Maxim Turbulenc je známá tím, že její obtloustlí (a infantilně se tvářící) členové hrají výhradně pro dětské publikum. Pánové si však neodpírají vyloženě dospělé radosti, mezi něž patří také návštěva veřejného domu, resp. erotického klubu.

Jeden ze členů skupiny - Daniel Vali - se však i v těchto místech chová jako velké dítě. Poté, co si několik hodin užíval sexu s několika prostitutkami v nejluxusnějším pokoji, při odchodu odmítl zaplatit, a tak ho ranních hodinách doprovázela z klubu policie!

Podle svědectví majitelky nonstopu klubu - paní Renaty (41) přišel Vali do klubu k ránu a nejprve objednával sobě i dívkám drinky, které však většinou pil sám. Pak se prý práskl, protože prostitutkám pouštěl písničky od Maxim Turbulenc a ještě ke všemu vyprávěl hloupé vtipy, kterým se smál pouze on. Daniel je zvyklý na dětské publikum, takže vtipy byly asi o tom, jaký je rozdíl mezi dětským vláčkem a ženskými ňadry ...


Nemělo by tam spíš být: Když jsem já "souložil" to první léto???

Když se Vali pobavil vlastními vtipy, vybral si dvě prostitutky a obě najednou si odvedl na nejluxusnější pokoj v celém podniku, který stojí na hodinu 3400 Kč! Za čtyři hodiny vystřídal šest dívek (je to kanec!), ale když odcházel, tak odmítl majitelce zaplatit.

Vzhledem k tomu, že paní Renata zřejmě nepatří k fanynkám skupiny Maxim Turbulenc, nehodlala zpěváka pustit bez placení a zavolala na něj policii. To jí však nebylo mco platné, protože policisté jej sice vyvedli, ale po opsání jeho osobních údajů jej propustili. Bordelmamá se tak bude muset o peníze s Valim soudit!

Prostitutky dnes nemají vůbec lehký život!

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Daniel Vali

Interpreti:
Maxim Turbulenc

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Skandály,

Tagy:
Celebrity, Skandály, České celebrity, zpěvačky a zpěváci, youtube, zpěváci, skandály celebrit, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, hudební skupiny, skandál, Maxim Turbulenc video, Maxim Turbulenc bordel, Maxim Turbulenc skandál, Daniel Vali fotky, Daniel Vali photos, Daniel Vali video, Daniel Vali bordel, Daniel Vali nevěstinec, Daniel Vali skandál, Daniel Vali prostitutky, Daniel Vali děvky, Daniel Vali noční klub, Daniel Vali ostrava, Daniel Vali zpívání, Daniel Vali děti, Daniel Vali veřejný dům, bordel v ostravě, ostravský nevěstinec, Daniel Vali placení, Daniel Vali kurvy, Daniel Vali lehké ženy, skandál v bordelu, skandál v nevěstinci
TOPlist