SKANDÁL: Ukradená domácí fotka nahé zpěvačky Ke$hy na internetu! Fotka zde!!

08.07.2010

Americká zpěvačka nebude mít z tohoto obrázku, který nyní cestuje po internetu, velkou radost. Nejde totiž o postříkání vodou...Kolem této fotky a jejím vzniku se teď různými způsoby spekuluje a vymýšlí se různé příběhy. Zaprvé jde o to, jestli je to opravdu zpěvačka Ke$ha. Za druhé, jestli tuto fotku na internetu zveřejnil přímo "majitel spermatu", kterým obohatil hrudník mladé americké zpěvačky nebo jestli jí někdo měl už z druhé ruky.

Na fotce je kromě podtrženého nápisu "cum" neboli "výstřik", také nápis DJ Stolen. Podle některých zdrojů jde o hudebního producenta Rodneyho Jerkinse, známého také pod přezdívkou "Darkchild". Že by si tato dvojice udělala spolu pěkný večer a Rodney si chtěl touto fotkou získat trochu slávy? Nebo mu zpěvačka něco provedla a Rodney se jí chtěl jenom pomstít. A byl to vůbec DJ Stolen, se kterým Ke$ha spala? Kolem této fotky se ještě bude vymýšlet mnoho historek a spekulací.

Je však jasné, že pokud se opravdu jedná o americkou hudební hvězdičku Ke$hu, tak tato erotická momentka je opravdu dobrým úlovkem.

Známý hit od zpěvačky Ke$ha s názvem Tik Tok:


Celebrity:
Kesha Sebert

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Skandály,

Tagy:
Celebrity, Skandály, zpěvačky, Zahraniční celebrity, celebrity foto, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, celebrity photo, Ke$ha, erotické skandální fotky, Kesha, Kesha erotické fotky, Kesha postříkaný hrudník, Kesha naghoře bez, Ke$ha cum, Ke$ha sperma na hrudníku, Ke$ha postříkaná semenem, Ke$ha cum on her chest, Ke$ha cum on tits, kesha domácí fotky, kesha fotky, kesha skandální fotky, kesha skandál, kesha sokující fotky, kesha fotky zdarma, kesha domácí fotky zdarma
TOPlist