Situace kolem "Geni" se přiostřuje: Zlatokopka a alkohol!

22.07.2012

Při každé krizi se na povrch dostanou informace, které by jinak zůstaly veřejnosti skryté. To samé platí i v případě herce a baviče Richarda Genzera (45), který si před pár měsíci obstaral milenku. Jenže sexy mamina Markéta Jiránková (36) nemusí být tím hlavním problémem, který rozvrátil skoro dvacetiletý vztah Richarda se zpěvačkou Lindou Finkovou (44).

Richard Genzer
Zdroj: TV Prima

Velký problém v manželství Richarda a Lindy mohl prý hrát také alkohol. V poslední době prý Richard Genzer čím dál častěji navštěvoval různé večírky, kde samozřejmě nebyla nouze o alkohol. Jeho pozitivní přístup k alkoholickým nápojům dokonce způsoboval, že se prý často vůbec nevracel domů a tímto způsobem už zaniklo mnoho zpočátku idylických manželství. Alkohol je prostě metla lidstva.

Čtěte také

Linda Finková zná Geňu jako své boty a na adresu milenky Markéty poslala další kritiku. Kromě "tiskové mluvčí" jí označila za "zlatokopku". Každý moc dobře ví, co to znamená. Markéta je podle Lindy s Richardem jen kvůli penězům a až mu peníze dojdou, tak ho jednoduše odkopne. Narážky na svou milenku si ale Richard nenechal líbit a reagoval slovy, že to vůbec není pravda a že ho Markéta opravdu miluje, protože je hezký a vtipný. Pěkně se nám to zamotává, tak uvidíme, jak to všechno dopadne.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Richard Genzer, Markéta Jiránková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, alkohol, herci, problémy s alkoholem, rozchod, nevěra, milenky, vztahy, rozvod, peníze, zlatokopky, rozpad manželství, Markéta Jiránková, Markéta Jiránková milenka, krach manželství, Richard Genzer alkohol, Linda Finková rozchod, Linda Finková kritika
TOPlist