Sinead O'Connor hledali! Prý se chtěla zabít

17.05.2016

Slavná irská zpěvačka Sinead O'Connor (49) bohužel nevede právě šťastný život. V pondělí ji hledali v okolí Chicaga, protože byly důvodné obavy, že spáchala sebevraždu.

Sinéad O’Connor
Zdroj: sineadoconnor.com

Zatímco jiné celebrity se na sociálních sítích jen a pouze chlubí tím, jak skvělý život bez chyby vedou, Sinead mluvila jinak. Jednak si všímala spousty špatného kolem nás a mluvila i o svém životě, který ji nenaplňoval. Dokonce hrozila i sebevraždou. A nyní se o ni její blízcí bojí, protože se ztratila a je hledaná se sebevražednými úmysly.

Sinead se vypravila v neděli na vyjížďku na kole, ale domů už nedorazila. Ani její oblečení nevypadalo na výlet, ve sportovním opravdu nebyla. Naštěstí ji po dvou hodinách našli živou a zdravou. Povede se to ale příště? 

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Sinéad O’Connor

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
zahraniční zpěvačky, britské celebrity, britské zpěvačky, irské zpěvačky, irské celebrity, Sinead O'Connor foto, sebevraždy celebrit, zahraniční celebrity novinky, Sinead O'Connor novinky, Sinead O'Connor sebevražda, Sinead O'Connor fotografie, Sinead O'Connor deprese, Sinead O'Connor život, Sinead O'Connor zpěvačka, celebrity deprese
TOPlist