Simona Krainová zase ve filmu! A zase s Ondřejem Sokolem

26.09.2015

Modelka Simona Krainová (42) se opět objeví ve filmu. Po Kamarádovi do deště, sérii o Poldovi, nebo nejnověji Vybíjené, to bude film Dvojníci, ve kterém si opět zahraje s Ondřejem Sokolem (43).

Simona Krainová
Zdroj: Facebook

Ve filmu půjde o oblíbenou záměnu dvou mužů, Ondřej Sokol se představí ve dvojroli: „Měnit se během 12 hodin i několikrát z učitele na zloděje a ještě se udržet v té které roli, když pak měli oba sjednocenou vizáž, to opravdu nebylo jednoduché. Ale měl jsem s tím problém v podstatě jen první natáčecí den, kdy jsem v litoměřickém divadle natáčel zároveň obě role ve chvíli, kdy se potkají, a teprve jsem si ujasňoval, jak kterou budu hrát,“ vysvětlil Ondřej Sokol.

Ve filmu se objeví celá řada oblíbených známých herců, například Petr Nárožný, podvodník Jakub Kohák či Milan Šteindler coby barový povaleč. Na ty mají spadeno policisté Petr Čtvrtníček a Miroslav Táborský, dále Jana Bernášková nebo Zuzana Slavíková. Simona Krainová ztvárnila opět  barmanku, přítelkyni Honzy, Jitka Schneiderová a Štěpánka Fingerhutová zase manželku a dceru Richarda. 

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Ondřej Sokol, Simona Krainová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české filmy, Simona Krainová foto, český film, Ondřej Sokol foto, Simona Krainová film, české herečky fotky, nové české filmy, Simona Krainová novinky, Simona Krainová facebook, Simona Krainová kariéra, Simona Krainová role, Simona Krainová herečka, Simona Krainová nový film, Simona Krainová film Dvojníci, Simona Krainová nová role, Simona Krainová Dvojníci, Ondrej Sokol novinky, Ondrej Sokol fotografie, Ondrej Sokol Dvojníci
TOPlist