Simona Krainová se představila na party, kde bouchalo šampaňské, ve zlaté róbě!

11.07.2014

Každoroční večírek šampaňského Möet Chandon je jedním z nejzářivějších a nejluxusnějších. Jde o večírek, na který se nosí dlouhá večerní róba a pro muže by to měl být smoking, což je velmi málo dodržováno.

Simona Krainová
Zdroj: Facebook

Na party se vypravila také Simona Krainová (41) a svou žlutou róbou ve stylu antické bohyně s obrovským rozparkem rozhodně zabodovala. Úspěch slavil také její účes, který jí vytvořil kadeřník Márty Tyl, se kterým se Simona urputně přátelí.

To se zřejmě vůbec nelíbí Agátě Prachařové (29), jeho bývalé kamarádce. Agáta a Simona spolu totiž před lety vedly menší válku, jádrem sporu byl pochopitelně společný muž, hokejista Jiří Hudler (30).

Ale i kromě Simony se bylo nač dívat. Tradičně oslnila Andrea Verešová (34) v průhledné róbě, či krásná herečka Klára Issová (35) v zajímavě nařasených šatech, či víla Jana Doležalová (33) v krémové toaletě. Políčila zde na dalšího boháče?

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Simona Krainová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, krásky, České celebrity, krásné ženy, topmodelky, účesy, simona krainová, image, simona krainová účes, simona krainová móda, simona krainová sexy foto, simona krainová šaty, simona krainováróba foto, simona krainová party, české party, party českých celebrit, české celebrity party
TOPlist