Simona Krainová nechala pokřtít své chlapce

10.06.2014

Simona Krainová (41) pořádala o víkendu velkou slávu. V sobotu totiž nechala se svým manželem pokřtít své dva chlapce, Maxe a Bruna. Za kmotry šli zpěvačka Lucie Bílá (48) a rodinný přítel Vladimír Novák.

Simona Krainová
Zdroj: Facebook

Krainové chlapcům je už tři a dva roky, pokřtěni byli až nyní, a to s velkou slávou. Křtiny se konaly v kostele Svatého Tomáše na Malé Straně v Praze. Chlapci získali ještě jména Vladimír po kmotrovi a Petr, což je zase jméno Simonina tatínka.

Zatímco Simona Krainová se na slavnostní událost oblékla do bílé, kmotra Lucie Bílá přišla v černé, jak jsme u ní zvyklí a v mini. Dále se akce pochopitelně účastnilo celé široké příbuzenstvo, jak Simony, tak manžela Karla Vágnera. A nechyběla ani strážkyně etikety Eliška Hašková –Coolidge. Takže, chlapci, hlavně hodně zdraví!

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Simona Krainová, Lucie Bílá

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české topmodelky, krásné české modelky, fotky českých modelek, Simona Krainová foto, české modelky fotky, český bulvár, Lucie Bílá foto, Simona Krainová rodina, Simona Krainová děti, novinky z českého bulváru, Simona Krainová novinky, Simona Krainová křtiny, Simona Krainová děti křtiny, Simona Krainová facebook
TOPlist