Simona Krainová čelí lynči! Její modelky jsou prý anorektičky!

03.12.2014

Soutěž Czechoslovak TopModels má svou vítězku, kterou se stala sedmnáctiletá a přeštíhlá Nikola Krůželová. Ředitelka soutěže Simona Krainová (41) však řeší na svých facebookových stránkách menší požár. Je totiž obviňována z toho, že finalistky soutěže jsou prý anorektičky.

Simona Krainová
Zdroj: Facebook

Soutěže se účastnily vesměs velmi mladé (výjimkou nejsou ani třináctileté) dívky. Pochopitelně, že tyto modelky těžko mohou působit nějak vyzrále a žensky. Navíc se jedná o dívky, které jsou opravdu velmi hubené. Během přehlídky v plavkách bylo vidět, že všem lezou žebra, nožičky jsou jako hůlčičky, ňadra se nekonají.

Ve tváři pak mají i přese všechen makeup stále dětsky naivní výraz. Na Simonině Facebooku se spustila okamžitě lamentace, že jde o anorektické dívky, které dávají ostatním děvčatům špatný vzor: „Jestli tahle dívenka má byt symbol krásy, tak pak nevím, kam porota a všichni kolem dali oči a rozum! Možná reklama na hlad a jak pobláznit mladé holky,“ psaly Simonini fanoušci.

Ale právě v tom se mýlí. Tyto dívky nemají být symbolem krásy, ale dívkami použitelnými pro modelingový průmysl. A tam přes všechny lamentace stále bodují jen a pouze velmi vyzáble působící modelky: „Branže modelingu, která slouží prezentaci módy, má prostě jiné nahlížení na věc.

Jednoduše řečeno, tato branže vyžaduje vysoké půvabné mladé dívky, jež se stanou patřičně působivými ramínky na šaty, vynesou kreace značek vysoké módy. Taková jsou pravidla, a pokud někdo chce v tomto světě obstát, prosadit se, udělat kariéru, musí je ctít,“ brání se Simona. A má pravdu, sice smutnou, ale přesto má

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Simona Krainová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
krásné dívky, české dívky, Sexy modelky, české celebrity foto, krásné modelky, mladé modelky, Simona Krainová foto, české modelky foto, český bulvár, Simona Krainová sexy, Simona Krainová modeling, české celebrity online, slavné české modelky, Simona Krainová facebook, Simona Krainová modelka, simona krainová sexy foto, Simona Krainová online, Simona Krainová fotografie, Simona Krainová modelky, Simona Krainová dětské modelky, Simona Krainová Selfie, Simona Krainová Selfie foto, začínající modelky, modeling Česko, krásné fotky
TOPlist