Simona Chytrová alias Janinka Pinkasová jde do politiky!

13.02.2013

Herečka a manželka režiséra Víta Olmera bude odbornicí na zahraniční politiku strany Věci veřejné! Může být ještě něco absurdnějšího? Simona Chytrová (50), která se proslavila svými hodně špatnými hereckými výkony ve filmech svého muže, překvapivě zaujala svými politickými názory jedno bizarní politické uskupení!

Simona Chytrová
Zdroj: Česká televize

Simona Chytrová (50), která se nejvíce proslavila nahatými rolemi ve filmech Tankový prapor či Playgirls, dostala nabídku, jaká se neodmítá. A není to role v novém snímku Víta Olmera! Herečka dostala pozvání na víkendový sjezd strany Věci veřejné, na kterém se má stát podle médií členkou vedení

Herečka, která je původním povoláním filmová kostymérka (ale nějakým nedopatřením se dostala i před kameru), má být údajně zvolena či jmenována odbornicí na zahraniční politiku. Kde vzala potřebnou kvalifikaci na tuto funkci, nám zatím členové parlamentní sekty neprozradili.

Čtěte také

Pokud někdo neví, co to jsou Věci veřejné, tak to jsou ti kucí a holky kolem Radka Johna. Napadají nás tři otázky - Tahle strana ještě existuje? Zřejmě ano. A druhá otázka: Tahle strana má nějakou zahraniční politiku? Zřejmě ano. A třetí a zásadní dotaz: Proč zrovna Janinka Pinkasová z Tankového praporu?

Takže pokud ošátkovaný Vítek vyhraje příští volby, Simona Chytrová se zřejmě stane ministryní zahraničí! Neměla by se tedy strana vzhledem k hereččiným filmovým rolím přejmenovat radši na Kozy veřejné?

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Simona Chytrová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, Věci veřejné, političky, české političky, Simona Chytrová foto, Simona Chytrová sexy, profesionální manželky, Simona Chytrová fotky, Simona Chytrová politika, Simona Chytrová Věci veřejné, Simona Chytrová zahraniční politika, Simona Chytrová filmy, Simona Chytrová manžel, Simona Chytrová partner, Simona Chytrová tajemnice
TOPlist