Simon Cowell ukázal svého roztomilého synka!

18.08.2014

Jak to tak vypadá, i pověstný starý mládenec se může během chviličky změnit na nadšeného tatínka! Stejně jako obávaný porotce britského X Factoru Simon Cowell (54), který se nově pochlubil roztomilou fotografií svého kouzelného synka.

Simon Cowell
Zdroj: Profimedia.cz

Simon Cowell byl bezdětný až do svých 54. narozenin a nikdy to nevypadalo, že by mu to snad nějak vadilo. Ale vše se změnilo poté, co přišel na svět jeho syn Eric.

Roztomilý klouček si Simona zcela podmanil a Simon se stal hrdým otcem, který se s chlapečkem rád pochlubí. Jako třeba nedávno na fotografii, na které pózuje se synkem v náručí, když mají oba nasazené sluneční pilotky.

Maminkou chlapečka je Lauren Silverman (36), manželka Simonova nejlepšího přítele Andrew Silvermana, se kterým se poměrně složitě rozcházela. Simon Cowell pak musel ještě nedávno čelit obvinění, že je gay, nikoliv však poprvé ve své kariéře. 

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Simon Cowell

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
zahraniční celebrity fotky, zahraniční celebrity foto, děti celebrit, talentové soutěže, Simon Cowell foto, Simon Cowell dítě, Britský X factor, Simon Cowell X Factor, Simon Cowell osobní život, Simon Cowell gay, Simon Cowell porotce, Simon Cowell rodina, Simon Cowell manželka, Simon Cowell syn Eric, Simon Cowell syn, Lauren Silverman dítě, Lauren Silverman manžel, Lauren Silverman muž, nejslavnější porotce X factor, britský X factor porotci, zahraniční X factor
TOPlist