Síla se probouzí! Další Hvězdné války jsou tu!

16.12.2015

Už se to blíží a brzy již i čeští fanoušci budou moci usednout do čalouněných sedaček a vychutnat si první tóny tak známého pochodu a filmu Hvězdné války: Síla se probouzí. V Hollywoodu už mají premiéru za sebou.

Harrison Ford
Zdroj: Georges Biard, wikipedia.org

A přišla na ni stará dobrá parta z prvních dílů filmu, tedy Mark Hamill (64), kterému se podařilo skvěle zhubnout a jako Luke Skywalker vypadá opět fajn, dále Harrison Ford (73) jako Han Solo a pochopitelně také Carrie Fischer (59) jako krásná princezna Leia Organa. Tahle trojka se dala dohromady čtyřicet let poté, co vznikl první díl této krásné pohádky a dobru a zlu.

Česká premiéra filmu je 17. prosince, ti největší nadšenci se mohou vypravit do vybraného kina o půlnoci, aby si užili film jako první v republice. Film se distribuuje také ve 3D a pár posledních lístků na premiéru ještě seženete! 

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Harrison Ford

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
Star Wars 7, Star Wars 7 youtube, Star Wars 7 trailer, Star Wars 7 premiéra, Hvězdné války 7, Star Wars 7 online, Hvězdné války 7 online, Hvězdné války 7 trailer, Síla se probouzí online, Síla se probouzí, Hvězdné války herci, Hvězdné války obsazení
TOPlist