Show Hlas Česko Slovenska startuje v neděli na TV Nova!

10.02.2012

První díl soutěže Hlas Česko Slovenska uvidí diváci TV Nova a TV Markíza již v neděli 12. února 2012! Ve 20 hodin tak odstartuje boj největších pěveckých talentů o výhru 100 000 eur a exkluzivní kontrakt s vydavatelstvím! A samozřejmě půjde také o to, že vyhraje samotnou show a stane se aspoň načas slavným!

hlas
Porota show Hlas Česko Slovenska
Foto: TV Nova

Poprvé v historii televizních show k nám přichází soutěž, v níž nezáleží na vzhledu, ale pouze na pěveckém talentu. A tak vůbec poprvé v historii televizních show se budou koučové rozhodovat na základě jediného smyslu – sluchu. "Hlas", tedy The Voice of… je původně holandský formát, za jehož vznikem stojí mediální magnát a producent John de Mol.

Čtěte také

Porota ve složení Dara Rolins, Michal David, Josef Vojtek a Patrik „Rytmus“ Vrbovský půjde (nebo by měla jít) po hlase a vybere si svůj tým zpěvaček a zpěváků. Porotci pak budou největší pěvecké talenty Česka a Slovenska provázet na cestě k vítězství, výhře 100 000 eur a kontraktu s hudebním vydavatelstvím Universal Music.

Televizní diváci budou sledovat cestu k vítězství prvního Hlasu ČeskoSlovenska neboli mediální masáž po dobu sedmnácti týdnů. Vítězem bude jeden ze 150 nejtalentovanějších zpěvaček a zpěváků Česka a Slovenska, kteří se předvedli před kouči ve Výběru naslepo.

Čtěte také


V rolích moderátorů se představí staronová dvojice z druhé řady Česko Slovenské Superstar - zpěvačka Tina a Leoš Mareš. Jméno toho nejlepšího hlasu se Česko a Slovensko dozví v neděli 3. června 2012 v Grandfinále.

Harmonogram soutěže:
12. 2. – 11. 3. 2012 – Výběr naslepo
18. 3. – 1. 4. 2012 – Souboj
8. 4. – 28. 5. 2012 – Live přenosy
3. 6. 2012 – Grandinále

Celebrity:
Michal Chrenko, Adam Koubek, Anna Veselovská, Barbora Švidraňová, Brunno Oravec, Daniel Mrózek, David Weingartner, Dominika Šuľáková, Ivanna Bagová, Jakub Pohle, Juraj Zaujec, Katarína Demská, Kateřina Petráňová, Kristína Zakuciová, Kristýna Daňhelová, Markéta Poulíčková, Miloš Novotný, Nikoleta Spalasová, Petr Kutheil, Simona Hégerová, Zuzana Mikulcová, Veronika Vrublová, David Bisek, Alžběta Pažoutová

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, TV Markíza, televizní pořady, youtube video, youtube com, moderátoři, čeští moderátoři, TV Nova, televizní série, české pořady, pěvecké soutěže, pořady TV Nova, Hlas Česko Slovenska, Hlas Česko Slovenska TV Nova, pořady TV Markíza, The Voice of, The Voice of video, The Voice of ukázka, Hlas Česko Slovenska vysílání, Hlas Česko Slovenska start, Hlas Česko Slovenska začátek, Hlas Česko Slovenska video, Hlas Česko Slovenska trailer, Hlas Česko Slovenska ukázka
TOPlist