Sherlock Holmes Benedict Cumberbatch bude brzo otcem!

08.01.2015

Britský představitel Sherlocka Holmese herec Benedict Cumberbatch (38) se nedávno zasnoubil s britskou herečkou a zpěvačkou Sophií Hunter (36). A nyní je zcela jasné, že se brzy také stane otcem!  Předběhne miminko veselku?

Benedict Cumberbatch
Zdroj: Studio Canal

Pár se nedávno objevil na veřejnosti na festivalu v Palm Springs a okamžitě bylo patrné to, o čem si štěbetali vrabci na střeše. Na cestě je jejich první dítě! Sophie bude s největší pravděpodobností ve druhém trimestru těhotenství, do porodu dítěte tak chybí zhruba čtyři měsíce.

Pár se zasnoubil v listopadu. Benedict se nikdy netajil tím, že by si přál mít hodně dětí: „Vždycky jsem chtěl být součástí velké rodiny!“ Podle mluvčího herce, je prý Benedict z toho, že bude táta, naprosto nadšený. I pro šestatřicetiletou Sophii to bude první dítě, takže se na miminko patřičně těší.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Benedict Cumberbatch

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
zahraniční herci, seriáloví herci, Benedict Cumberbatch foto, zahraniční celebrity novinky, slavné seriály, Sophie Hunter, Sophie Hunter věk, Benedict Cumberbatch partnerka, Benedict Cumberbatch žena, Benedict Cumberbatch online, Benedict Cumberbatch herec, Benedict Cumberbatch role, Benedict Cumberbatch Sherlock Holmes, seriál Sherlock Holmes, seriály BBC, Benedict Cumberbatch rodina
TOPlist